Форум Івано-Франківської федерації рибальського спорту
10 December 2016, 17:37:22 *
Ласкаво просимо, Гість. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.

Увійти
Новини: SMF форум встановлено!

Початок   Допомога Пошук Календар Увійти Реєстрація  
Сторінок: [1]   Вниз
  Друк  
Автор Тема: Рибінспекція  (Прочитано 8293 раз)
Svigan
Новачок
*

Перегляд профілю
« : 27 December 2007, 18:37:51 »

На мою думку інспекція в області не працює зовсім,якщо в Бурштині вони інколи появляють (получають з косарів)то на Дністрі я їх цього сезону не бачив
Записаний
sens
Новачок
*

486168489
Перегляд профілю Email
« Відповідь #1 : 28 April 2008, 14:42:07 »

Аналогічно бачив їх тількі того року
Записаний
Kadr
Модератор
Постійний користувач

Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 06 November 2013, 12:21:54 »

Цікава стаття http://firtka.if.ua/?action=show&id=42401
Записаний
Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #3 : 08 August 2014, 13:52:29 »

https://www.youtube.com/watch?v=iJkCBDszhk8
Більше тут:http://rybak.if.ua/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=18&id=36&Itemid=50
« Останнє редагування: 08 August 2014, 14:08:04 від Вова 100% » Записаний

На дивані риба не клює...
Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 17 May 2015, 19:05:06 »

Є така проблема.Завтра о 15.00 має бути зустріч з керівництвом Облрибохорони.Закликаю всіх небайдужих.Про суть трохи тут:http://rybak.if.ua/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=18&id=36&limit=6&limitstart=156&Itemid=50

Розповідь оперативника:
ДОБРОГО ДНЯ.Сьогодні мала відбутися зустріч з керівництвом Івано-Франківськрибоохорони .Все, як завжди -вони не приїхали...Взамін, з сайту Івано-франківськрибоохорони, за вказівки Викалюка, щез форум.Пропало і звинувачення деяких працівників рибоохорони в корупції.ВЖЕ НЕ ХАБАРНИКИ,КОРУПЦІОНЕРИ? Гебельс сказав: "ЧИМ БІЛЬША БРЕХНЯ, ТИМ ШВИДШЕ В НЕЇ ПОВІРЯТЬ". Паралель гестапо- НКВД-КГБ. По моїй інформації, зараз керівництво рибоохорони опрацьовує певний контингент громадян, з метою отримання їхніх свідчень нашої "корупції".Керівництво Івано-Франківськрибоохорони героїчно несло службу у відділі з питань релігії КГБ. Переслідування церковних громад,протестантів,виужування таємниці сповіді...Подвиги цієї "ПОТРІБНОЇ" структури. Ну добре,багато хто жив при Союзі,але дехто вирішив що зараз дальше СРСР. ФАКТ-ЧИ НЕ ФАКТ? Василь Противсіх - кум Викалюка.! Він регіонал чи ні? Коли в рибоохороні було дві пари рваних забродів на всіх інспекторів-було чотири портрети Януковича по 400гр кожний. Вони висіли повсюди, та з любов"ю протирались.!ФАКТ ЧИ НЕ ФАКТ? Коли Майдан був "збродом"-чи також таке не говорилось? Коли я, перед відправкою в АТО, з Старичів отримав аж 180гр. з рідної установи зарплати ,а решту дорахували тільки після втручання юриста Самооборони. Факт чи не не факт? Коли збиралися гриби на Київ,чи де ми закупляли консервовані? Хтось мучився поносом від маренячої ікри з риби, що мала йти на Монастир. БУЛО ЧИ НЕ БУЛО? Сто доларів, що кидались в Таврію за сітки "кашкетників" - сувора розмова зама, як я посмів послати при цьому Сергійка на х...Сітку і човен порішали через тлумацький суд ...Оперативна група має доповідати куди їдем! Пробували -глухо, всюди глухо. Були перед нами, чи після нас, порушники. Нагло дзвонять і ржуть-вони вже дома.ЧИ НЕ ГОВОРИЛОСЬ НА НАРАДІ хто поїде без дозволу зама по шутрах, чи на Бурштин, отримає догану? Що означає 10 число для Бурштина і кому в той день варить юшку сторож? Що таке "ПОДАДУНКИ" з каналу, чи всі "обілечині"мають квитанції? Хто має їсти пісний макарон ,а хто "КОТЛЕТУ"? За який шиш заправити машину? Я НЕ ПЛАТИВ ПРАВОМУ СЕКТОРУ ЗА ЗНЯТТЯ ВИКАЛЮКА! ВІД НИХ БУВ ЛИШЕ ОДИН ЧОЛОВІК ПОВАЖНОГО ВІКУ! МЕНЕ НЕ В"ЯЗАЛИ ВЧОРА НА ХАБАРІ! Я НЕ ВІЗ ДО ДОМУ ЗБРОЮ! Я НЕ ТОРГУЮ НАРКОТИКАМИ! Я ЛИШЕ ХОЧУ ЩОБ ХОЛУЇ НЕ ЗНУЩАЛИСЯ НАД ПАМЯТТЮ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПОЛЯГЛИ ЗА УКРАЇНУ,ЗА МЕНЕ, ЗА ВАС,ЗА НЕНАРОДЖЕНИХ,ЗА МАЙБУТНЄ БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОЇ НЕНЬКИ-УКРАЇНИ! СЛАВА УКРАЇНІ! Якщо вигорить КГБшникам "підстава", не зупиняйтеся, пам"ятайте, ЗНАТИ ПРАВДУ І НЕ ПОСТУПАТИ ПО ПРАВДІ-ГРІХ!

ЧОМУ Я ВСЕ ПОЧАВ. 5 ВЕРЕСНЯ 2014РОКУ БАЗОВИЙ ТАБІР 80 АЕРОМОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ. БТР-80 з пробоїною в десантному люці, який притягнули на буксирі з ВЕСЕЛОЇ ГОРИ. Тіла десантників понівечині вибухом. Сльози старшини... СЛЬОЗИ БУЛИ В КОЖНОГО. Відчуття нереальності. Слова, що втрати є ще ... Засідка з ГРУшного РОСІЙСЬКОГО підрозділу знищена. Це було як сон,сон який сниться до тепер. ЯК ПІСЛЯ ЦЬОГО ЖИТИ,ДИВИТИСЯ НА ВСЕ ЩО ТЕБЕ ОТОЧУЄ,РОБИТИ ВИГЛЯД ЩО ТЕБЕ ВСЕ ВЛАШТОВУЄ. Я ТОДІ ПОКЛЯВСЯ, ЩО ЇХНІ СМЕРТІ НЕ ДАРЕМНІ! Ми маєм стати іншими. Комбат сказав: "РОБІТЬ ВСЕ, ЩОБ БУТИ КОРИСНИМ ДЛЯ ЛЮДЕЙ". Прості слова, які пам"ятатиму до смерті. В ГЕРОЇВ, які вже ніколи не візьмуть на коліна сина чи дочку, не пригорнуть кохану, не зустрінуться з друзями, не проведуть в останню путь батьків - лишилися боржники - ЦЕ МИ, за яких вони віддали найцінніше - ЖИТТЯ. Їхні рідні, які живуть поруч з нами, мають бачити, що ГЕРОЇ поклали голови не даремно. Справа не в мені, справа в тому що, те, що є ВИ бачите самі, те, що буде залежить від кожного з нас.

На офіційному сайті Івано-Франківськ рибоохорони сьогодні є розміщене повідомлення Викалюка по рибінспекторах,по мені ,Стрембіцькому Любомиру Степановичу ,зокрема.Тепер по суті написаного.Протоколи пише один інспектор з рейдової групи ,не можуть всі присутні складати протоколи на одне порушення.Одне порушення-один протокол.Є випаки коли протоколи ми не складаєм протоколи ,це коли викликають на місце слідчо-оперативну групу.Наводжу деякі факти своєї "бездіяльності":2013р-2014р-масовий забір пісчано-гравійної суміші с.Жураки,Богородчанський район,с.Делева Тлумацький район,с.СтаріБогородчани,2015р-с.Побережжя Тисменицький район,м.Галич.По даних випадках було порушено кримінальні провадження.Може ви,ПАНЕ Викалюк в цьому нам помогли?Чи може я приніс "незручності" вашим інтересам і ВИ волієте про це не згадувати? Є конкретні свідчення в матеріалах справ підписані особисто мною. Тепер до риби :Івано-Франківськрибоохорона мала гучні справи по червонокнижних рибах-це мої протоколи.Пане Викалюк-хіба не так?Даний матеріал ви вивішували на офіційному сайті рибоохорони.Ви також забули що 2014 я їздив на Майдан,з 8серпня того ж року по 25 грудня був в армії.Забули?Скільки елетровудок було затримано рибінспекторами за час вашого керівництва ?Відповім-1.Ще одну передали працівники ДАЇ Коломийщини,одну передали єгері,одну вилучили на Дністрі коломийчани разом з "курупціонером" Гордійчуком ,як безгосподарську.Та ЄДИНА з протоколом була затримана "бездіяльною" групою і за моєї участі.Управління охорони,використання і відтворення...Охороняєм

Охороняєм -одна видимість,немає половини штату інспекторів,двоє старших інспекторів оперативного сектору :один займається комп"ютерним забезпеченням ,тобто прессекретар у Викалюка,помічник бухгалтера,а на другу ви скинули все діловодство,мобілізацію -інше,мало самі не вилізли,ще нагло висунили на зборах питання по відміну копійочної надбавки до мізерної її зарплати.Не наїдаєтесь?Чим ви помогли щоб була кращі результати?Яке ВИ маєте моральне право,як державний службовець ,на кожній нараді кивати на "недолугість" ,як ви висловилися Яценюка ,коли самі не в змозі щось зробити в колективі з 20 чоловік.Що зроблено для відтворення водних живих біоресурсів?Крім балачок -нічого.Риба продається по підроблених документах.Таранька якого походження?Де ті документи які, я, як опер залишив вам перед призовом в армію про підробних накладних на рибу-може передали в ВДСБС? Я ДІЙСНО ХОЧУ ЩОБ ВСЕ НЕЛЕГАЛЬНЕ,де можна легалізувати, припинити тіньові схеми,щоб грошові потоки йшли в бюджет ,а не в чиюсь кишеню.Це злочин?Ставки поросли бур"янами,зарибок завозим з інших областей,половина товарної риби теж завозиться з Чернівець і Тернополя.Ви проводили з рибаками 11 .03.2015 про що помістили на сайті.Рибаки відгукніться хто був.! ЩО БИ ВИ,ПАНЕ ВИКАЛЮК НЕ ГОВОРИЛИ,СКІЛЬКИ БИ БРУДУ НЕ ЛИЛИ НА МЕНЕ І НА МОЇХ ТОВАРИШІВ,чистішим від цього не станете.ПИТАННЯ НЕ В МОЇЇЙ СВЯТОСТІ ,А У ВАШІЙ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ,
« Останнє редагування: 17 May 2015, 19:10:03 від Вова 100% » Записаний

Rost
Адміністратор
Ветеран

397596555
Перегляд профілю WWW
« Відповідь #5 : 18 May 2015, 21:05:16 »

Хто "кришує" браконьєрів на річках Прикарпаття: начальник рибоохорони Викалюк проти інспекторів, активістів і губернатора

http://kurs.if.ua/news/hto_kryshuie_brakonieriv_na_richkah_prykarpattya_nachalnyk_ryboohorony_vykalyuk_proty_inspektoriv_aktyvistiv_i_gubernatora_19158.html
Записаний
Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #6 : 20 May 2015, 22:16:09 »

21.О5.2015РОКУ О 11 ГОДИНІ В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, В ПРИСУТНОСТІ О.Р.ГОНЧАРУКА ВІДБУДЕТЬСЯ ГРОМАДСЬКЕ СЛУХАННЯ, ЩО ДО РОБОТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКРИБООХОРОНИ ТА ЇЇ КЕРІВНИЦТВА.
Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #7 : 22 May 2015, 10:52:34 »

Друга зустріч з губернатором:https://www.youtube.com/watch?v=kNYof2YmvMY&feature=youtu.be
Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #8 : 27 May 2015, 14:45:38 »

Допис від Любомира Срембіцького:
Ситуація щодо ВИКАЛЮКА. В понеділок "начальники" проводили нараду в управлінні.Основним завданням на даний період постало питання затримання начальника екологічної інспекції Стефурака І.Я.На дану справу пообіцялось видати всю бензину за травень місяць(чомусь бензин приходить в кінці місяця), та 100-відсоткову премію тим хто його затримає.Маразм посилюється.Якщо оперативну роботу Василько Жовнірович порівняв з "джеймс-бондом",то з чим порівняти марення Викалюка?МИ рибоохорона -чи ФБР?Чи хтось серйозно вірить, що Стефурак сам тягає сітки?Чи торгує карасями на "Пасічній"? В цьому випадку ,ще раз видно що одіозні "діячі" рибінспекції зумисно направляють скудні матеріальні та людські ресурси- на вирішення своїх меркантильних інтересів,зведення особистих порахунків за державний кошт.На думку працівників Івано-Франківськрибоохорони ,що не втратили почуття реальності -"наше" керівництво цілком серйозно вважає себе власниками риби ,шутру,води,та людей -що працюють в рибоохороні.З слів Викалюка- хто виступив проти нього -той виступив проти БОГА,викопав собі яму в яку вже падає.Не забув п. Матейка з Бурштина ,який за його словами -перебуває в критичному стані в реанімації, з серцевим приступом -насправді Матейко порізав пальця ,та робив щеплення проти правця.Пройшовся по матеріальних статках далеких родичів працівників рибоохорони,прив"язав ці статки до "курупційних" схем. Впевнено ,ще до висновків перевірки ,наголосив про законність нарахування собі, та заступникові премій,зарплат.Не забув про "Хіміка","якому вже час займатися Стефураком та екологами,а не товкти рибінспекцію,тобто їх "безцінних"".При кінець наради оголосив!!!!!!"ВАШ ЧАС ПРОЙШОВ І ВЖЕ НЕ ПОВЕРНЕТЬСЯ-ТЕПЕР НАСТАВ МІЙ ЧАС-Я БУДУ ПОСТУПАТИ З ВАМИ НА СВІЙ РОЗСУД!!!" КГБешне навіювання чи шизофренія? І ні слова про роботу,що де відбувається,цілі ,завдання,методи...правда згадали, що закінчуються бланки протоколів... Для чого нам такі керівники?Що втратить держава коли виженуть цих трутнів? Безнаказаність владних "царьків" завжди породжувало повстання,від коліїївщини- до майдану... (достовірність виклиденого матеріалу підтверджена і може бути надана правоохоронним органам) .
Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #9 : 29 May 2015, 22:16:39 »

А шо так тихо?Все нормально?Всіх все влаштовує?Рибалка на комп"ютері,малі гірські річки в залізних трубах,висновки рибоохорони про те,що в горах водиться тільки підуства,червонокнижних риб нема,а значить можна річку в трубу загнати,корумповані гроші з Бурштина,добивання риби на Дністрі та Пруті,дикі озера і стариці вже давно вибиті-все класно,правда.Поляки,або наприклад ніці,чи чехи давно би винесли все керівництво такої рибоохорони на курву маму.
Мене постійно мучить одна думка-як в такій славетній області,як наша, на посаді начальника рибоохорони може бути КГБіст.І заступник КГБіст.Стан рибоохорони в області-ще не морг(завдяки людям,яких можна перелічити на пальцях однієї руки),але вже реанімація.
« Останнє редагування: 30 May 2015, 10:33:45 від Вова 100% » Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #10 : 21 June 2016, 11:35:25 »

https://www.youtube.com/watch?v=vOdRJo_cPNM#t=3415
Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #11 : 06 November 2016, 21:02:38 »

Нормальна відмазка:
http://ifro.ho.ua/bs037.html

Робота рибінспекції на Чолі з Чорненьким Р.

https://www.youtube.com/watch?v=-1PvYSpsd3s

Ще трохи.

https://www.youtube.com/watch?v=oXesxG51U5E

[quote="strembiz" post=6943]"Послав Бог "чудо-начальника" ...https://www.youtube.com/watch?v=lQjQI7i7lUg[/quote]

Це капець...В Чорненького(це начальник рибоохорони!!!) сітки вкрали!!!!
До речі пан начальник родом з Бурштина,там і проживає,слідкує за порядком на Бурштинському сховищі прям з вікна.А тепер приїхала "Скеля" і йоиу сітки покрала.Нефайно якось вийшло...
« Останнє редагування: 06 November 2016, 21:31:22 від Вова 100% » Записаний

Вова 100%
Старожило

Перегляд профілю
« Відповідь #12 : 08 November 2016, 22:45:38 »

Просьба підтримати:

В світлі останніх подій,та компрометуючих керівництво облрибоохорони матеріалів,осередок коломийських громадських рибінспекторів та громада рибалок не може не відреагувати.
 13.03.2014 року в м.Коломия проводились збори громади,де до керівництва облдержрибоохорони громадою були висунуті вимоги щодо наведення порядку в рибоохоронній сфері.
 Одні з найважливіших вимог-це встановлення цілодобової телефонної лініїї для повідомлень активістів про побачене браконьєрство(типу 102,103 і т.д),відкриття інтернет форуму при облдержрибоохороні для повідомлення та висвітлення фактів браконьєрства,викладення фото та відеофактів,іншої інформаціїї.
 Також була вимога щодо призначення штатного рибінспектора для Коломиї та району для можливості швидкого реагування на правопорушення.
 Як ви думаєте,що було зроблено за два роки,які вимоги були виконані?Ні-чо-го.
 В Коломиї самоорганізувались близько 30-ти активістів,які отримали посвідчення громадських ще від старого начальника.Було проведено безліч рейдів.Машина,бензин,маршрути та інше-це все була і є турбота громади.З керівництвом рибоохорони за два роки не було жодного контакту.Як це?А отак.Ясновельможному паньству наші вимоги,бажання допомогти в їх же роботі до одного місця.
 При рибоохороні створена "громадська рада".Скільки активістів з найбільшого осередку громадських в області-0.Якими природоохоронними подвигами відзначились члени "громадської ради"-невідомо.
 Ситуацію треба міняти докорінно.Інакше будем рибу ловити лиш в телевізорі.
 Отже розпочинаєм з звернення до громади,збираєм підписи.Свій підпис можна поставити в рибальському магазині навпроти 5-ї школи в Коломиї.

Голові Державного агентства рибного господарства України
 Коваліву Я.Б.
 04053, м. Київ, вул. Січових Стріьців, 45-а
 Звернення
 Ми, рибалки Коломийщини та Івано-Франківщини, звертаємось до вас з проханням навести лад на річках Прут, Дністер і їх притоках та озерах. За останні роки данні водойми знаходяться в катастрофічному стані. Державна рибоохорона не виконує свою безпосередню роботу по захисту рибних запасів, більш того відомі випадки, коли працівники рибоохорони співпрацюють з бракон’єрами. Знищення рибних запасів набули промислового характеру. Ряд «рибалок» електровудочників , маючи хороше прикриття силових структур і рибінспекції настільки знахабніли, що навіть серед білого дня сплавляються по Дністру і Пруту, знищуючи не тільки рибу, а й усю кормову базу і мікрофлору водойм. Внаслідок цього на річках утворюються мертві зони. Жителі прибережних сіл, дивлячись на безкарність, також не поспішають рибалити на вудочки і спінінги, а мають великий арсенал бракон’єрських знарядь (електровудочок, сіток, екранів, саморобних бомб і т.д.).
 Зі сказаного вище, ми рекомендуємо:
 1. При рибінспекції сформувати раду рибалок, яка б здійснювала контроль і приймала участь в рибоохоронних рейдах.
 2. Зобов’язати власників ГЕС у м. Снятин на р. Прут створити рибоходи, для нормалізації проходження нересту. В разі неможливості встановлення рибоходів, встановити грошову компенсацію з метою поновлення (зарибнення) р. Прут.
 3. Провести заходи по нормалізації ситуації на Бурштинському водосховищі, а саме:
 3.1. Припинити бракон’єрський вилов риби та «кришування» рибінспекцією цей вилов

3.3 Припинити діяльність незаконних пунктів по прийому бракон’єрської риби, цехів по її переробці та реалізації.
 3.4 Провести люстрацію працівників рибоохорони,які займались «кришуванням» браконьєрства.
 3.4 Зобов»язати органи природоохорони створити гарячі телефонні лініїї,які повинні працювати цілодобово,також створити можливість для повідомлень громадськості про вчинення правопорушень на сайтах природоохоронних організацій.
 4. Новоствореній рибоохороні допомогти в забезпеченні транспортом ( з числа конфіскованих транспортних засобів, щоб зекономити державні кошти), як державних працівників.
 5. Встановити жорсткий контроль в місцях законних та незаконних вирубках лісу. В разі виявлення трелювання лісу на ріках, гірських потоках нараховувати збитки і кошти спрямовувати на зариблення цих річок фореллю.
 6. Дослідити законність будівництва готелів, котеджів, та інших споруд, де каналізаційні води потрапляють у ріки і потічки, що не відповідає нормам санстанції. Через судові органи, або у добровільному порядку отримати кошти від власників на проведення зариблення даних водойм, і зобов’язати їх дотримувати норм згідно нормативів.
 8. Формувати склад працівників рибінспекції в залежності від близькості району обслуговування ( 90% інспекторів на даний час проживають у Івано-Франківську). Це потрібно для оперативно реагування працівників рибоохорони на правопорушення. По можливості хоча б 1 рибінспектор на 1 район + 3-5 громадських інспекторів чи ради рибаків, які б мали місцеве підпорядкування РДА, і проводили тісну співпрацю з МВС і прокуратурою ( оновленою).
 Вважаємо роботу теперішньої рибоохорони неефективною та злочинно бездіяльною.
 Вимагаємо негайно створити міжвідомчу комісію по перевірці займаній посаді керівництва іванофранківськрибоохорони.

Громада рибалок коломийщини та колектив громадських інспекторів,який неодноразово приймав участь в рейдах з різними представниками рибоохорони рекомендує до затвердження на посаду Головного державного інспектора Водного патруля Гордійчука Анатолія Віталійовича,як людину професійну,принципову та не схильну до корупції .
 Рекомендуємо також до затвердження на посаду керівника Стрембіцького Любомира, активіста громадського обʼєднання «Скеля».
 Просимо Вас розглянути наші рекомендації.
 Звертаємся до всіх небайдужих рибалок та жителів області, що приєднались до цього звернення і прийшовши в риболовний магазин, своїм підписом підтвердили свою згоду з вище сказаним, або висловили свою думку щодо цього питання.
 Пам’ятайте! Тільки ваша небайдужість допоможе зберегти для нас і наших дітей красу і багатство наших рік і озер.
 Підписи в додатку №1
« Останнє редагування: 08 November 2016, 22:53:29 від Вова 100% » Записаний

Сторінок: [1]   Нагору
  Друк  

Перейти в: